Юрій Єриняк: Настав час професіоналам об’єднуватись в суспільно-політичний рух

Юрій Єриняк: Настав час професіоналам об'єднуватись в суспільно-політичний рух

Настав час професіоналам об’єднуватись в суспільно-політичний рух. Таку думку у своєму блозі на сайті Інвестгазета висловив меценат і громадський діяч Юрій Єриняк.

Автор у своєму блозі критикує дії політиків і активістів, які в складний для країни час вийшли на вулиці проти ініціатив президента, що спрямовані на захист інтересів країни.

“Вкрай соромно за деяких наших політиків, для яких повернутися до влади будь-якою ціною важливіше, ніж добробут, розвиток і процвітання нашої України… У чому капітуляція? Обмін всіх на всіх? Припинення вогню? Чи, може, в тому, що місцеві вибори відбудуться тільки після встановлення контролю Україною над кордоном? Саме на цьому наголошував Президент України Володимир Зеленський. Саме такий шлях веде до миру і процвітання. Як це можна не підтримувати?” – зазначає Юрій Єриняк.

Юрій Єриняк підкреслює, що підтримує ініціативи, спрямовані на встановлення миру в країні. Для цієї благої мети він закликає до об’єднання однодумців і професіоналів своєї справи.

“Думаю, що настав час людям справи, професіоналам об’єднуватись в суспільно-політичний рух. Ось заради такої ініціативи я готовий допомагати в міру можливостей. Просто не бачу іншого виходу, найбільш ефективного та дієвого, щоб все міжнародне співтовариство побачило – Україна за мир. Впевнений, що таких людей більшість, хто хоче спокійного життя, а не постійного напруження і напруження на кордонах”, – резюмував Юрій Єриняк.

zik.ua

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *