Дитячих будинків
Тяжкохворих дітей
Загалом дітей під опікою
Ми Допомагаємо!

Марина Єриняк - Директор фонду

Мета нашого Фонду показати своїм прикладом, що допомагати - це просто, брати участь в благодійності - це природно

Про Фонд Юрія Єриняка
У 2014 році Юрій Ериняк заснував благодійний фонд «Хартс», через який він уже 6 років допомагає дітям-інвалідам та дітям-сиротам, підтримує вітчизняний спорт, закуповує дороге устаткування для лікарень. Один із прикладів - передача Київському міському центру репродуктивної та перинатальної медицини німецького апарату для штучної вентиляції легенів новонароджених Medin CNO вартістю 21 000 $.

Допомога людям в зоні АТО

Важливий напрямок благодійної діяльності Юрія Єриняк - допомога тим громадянам України, які в тій чи іншій мірі постраждали від війни на Сході України. Це забезпечення продуктами харчування і товарами першої необхідності громадян в зруйнованих районах на підконтрольній Україні частини Донецької і Луганської області, організація трансферу із зони АТО до Києва і подальша підтримка більш ніж 1200 осиротілих і хворих дітей, допомога воїнам АТО. Зокрема, Юрій Ериняк придбав апарат для очищення ран SORING для Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» вартістю 12000 $.

Підтримка культурного і духовного розвитку

Також Юрій Ериняк підтримує видання книг українською мовою. Зокрема, на українську мову було переведено книга відомого письменника Михайла Моргуліса «Один на один з життям». Окремим і дуже важливим напрямком діяльності є підтримка церкви і будівництво храмів.

Допомога дітям

На сьогоднішній день Фонд «Хартс» надає допомогу 24-м дитячим будинкам, 78-ми важкохворим дітям, містить під опікою 231-го дитини по всій Україні. Юрій Ериняк в своїх публічних висловлюваннях неодноразово заявляв про те, що відкритий до співпраці і закликав небайдужих людей об'єднатися заради допомоги дітям та іншим нужденним!
Получение помощи из фонда Юрия Ериняка
Если вы или ваши близкие нуждаются в помощи – благотворительный фонд "Хартс" приложит все усилия по сбору  средств. Напишите нам
Отримання допомоги з фонду Юрія Єриняка
Якщо ви або ваші близькі потребують допомоги - благодійний фонд "Хартс" докладе всіх зусиль по збору коштів. Напишіть нам
Getting help from the fund of Yuri Yerinyak
If you or your loved ones need help, the Charitable Foundation "Hearts" will do its best to raise funds. Write to us
Адрес
ул. Чигорина, дом 12, кв. 213 город Киев, 01042
Контактные данные
E-mail: bf_hearts@ukr.net Phone: +380 (98) 11 86 770