#Максим ми з тобою! Фонд «Хартс» Юрія Єриняка підтримав Максима Ткачука!

Максим мы с тобой

Максим Ткачук – хлопчик з Волинської області, нещодавно переміг на міжнародному пісенному конкурсі в Лондоні. На конкурсі, присвяченому 75-річчю закінчення Другої світової війни, хлопець заспівав відому військову пісню про молдавському партизанському загоні «Смуглянка».

Незважаючи на прекрасний виступ і перемогу, окремі групи людей в Україні почали критикувати Максима за те, що він, будучи українцем, на конкурсі заспівав радянську військову пісню. Але, Слава Богу, багато жителів України публічно підтримали Максима, назвавши його виступ об’єднуючим український народ. Благодійний фонд «Хартс» і його Президент Юрій Ериняк вирішили також підтримати Максима Ткачука. Юрій завжди виступав за єдину Україну і проти роз’єднання її народу за мовною, релігійною чи культурному принципом.

Юрій Ериняк передав Максиму свої слова підтримки, побажання розвивати свої таланти далі і подарунки: новий акордеон, фрукти, кошик з наїдками до Великодня для його бабусі Лариси. Так, як виявилося, Максим вміє грати на акордеоні, а також співає на декількох мовах, в тому числі італійському. Свій неймовірний талант він з радістю продемонстрував нам в нашому відео.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *