Вхід

Ввійти
Ru En Ua
Реєстрація Ввійти

Текстові

Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка організував поїздку до зоопарку дітям з дитячого будинка м. Глинськ
11.05.2015

Вчора наша команда та група волонтерів організували дітям з дитячого будинка м. Глинськ справжнє свято! Хлопці та дівчата обідали у Макдональдсі, познайомились з тваринами у Зоопарку, катались на колесі огляду. Було дуже приємно бачити щасливі обличчя, посмішки дітей!. Дякуємо усім, хто приймав участь у заході!

 

 

Читати повністю
Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка підтримає дитячі будинки та медичні центри
13.03.2015

Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка отримав від Сергія Шелудченкова копії нашої ікони Благословення Дітей для передачі їх дитячим будинкам та медичним центрам.

 

Читати повністю
Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка забеспечив дорогим обладненням київський пологовий будинок
06.03.2015

Українські медичні заклади часто потребують досить дорогого та специфічного обладнення, яке не виробляють в Україні. Але через те, що, на жаль,  їх фінансові можливості обмежені, лікарні та медичні центри все більше повинні спиратися на піддтримку волонтерів та благодійних організацій - просто, щоб виконувати свої функції

Читати повністю
Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка разом з Волинським обласним благодійним фондом "Європейський Вектор" надали благодійну допомогу двом медичним центрам
24.02.2015

Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка разом з Волинським обласним благодійним фондом "Європейський Вектор" надали благодійну допомогу двом медичним закладам м.Києва: Київському міському центру репродуктивної та перинатальної медицини та Національному інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова.

Читати повністю

Коментарі

Ваше ім'я:
e-mail:
Коментар:
Перевірочний код:
Повторіть:
Відправити
Яна 18.01.2019

Мы многодедная семья очень нуждаемся в помощи!!! Прошу помогите не остаться на улице

Людмила 03.02.2016

Доброго дня. Як можна прийняти участь у благодійній діяльності Вашого фонду?

Лайма 26.03.2015

Дуже хочу допомогати Вам в подальшому!!