Вхід

Ввійти
Ru En Ua
Реєстрація Ввійти

Новини

Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка відправив подарунки до Плисківського будинку-інтернат
12.06.2015

Команда волонтерів з міста Київ організувала поїздку до Плисківського будинку-інтернат, щоб привезти необхідні товари.

 

 

Читати повністю
Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка організував поїздку до зоопарку дітям з дитячого будинка м. Глинськ
11.05.2015

Вчора наша команда та група волонтерів організували дітям з дитячого будинка м. Глинськ справжнє свято! Хлопці та дівчата обідали у Макдональдсі, познайомились з тваринами у Зоопарку, катались на колесі огляду. Було дуже приємно бачити щасливі обличчя, посмішки дітей!. Дякуємо усім, хто приймав участь у заході!

 

 

Читати повністю
Вихованці дитячого будинка з м.Глинськ відвідали столичний зоопарк
11.05.2015

10.05. 2015 Команда Благодійного фонду "Хартс" Юрія Єриняка та волонтери, організували свято для дітей з м. Глинськ. Дівчата та хлопці їхали майже 5 годин до Київа, потім обідали у Макдональдсі, де їм подарували також багато кульок, потім ми вирушили до Київського Зоопарку, де гуляли майже три години. Діти побачили слона, жирафів, левів, медведів, мавп, та ще багато інших тварин. Вихованці дитячого будинка були взахваті. Було дуже приємно бачити їх посмішки та щасливі обличчя. Дуже дякуємо Всім, хто допомогав нам та підтримував!!!

Читати повністю
Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка підтримає дитячі будинки та медичні центри
13.03.2015

Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка отримав від Сергія Шелудченкова копії нашої ікони Благословення Дітей для передачі їх дитячим будинкам та медичним центрам.

 

Читати повністю
Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка забеспечив дорогим обладненням київський пологовий будинок
06.03.2015

Українські медичні заклади часто потребують досить дорогого та специфічного обладнення, яке не виробляють в Україні. Але через те, що, на жаль,  їх фінансові можливості обмежені, лікарні та медичні центри все більше повинні спиратися на піддтримку волонтерів та благодійних організацій - просто, щоб виконувати свої функції

Читати повністю
Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка разом з Волинським обласним благодійним фондом "Європейський Вектор" надали благодійну допомогу двом медичним центрам
24.02.2015

Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка разом з Волинським обласним благодійним фондом "Європейський Вектор" надали благодійну допомогу двом медичним закладам м.Києва: Київському міському центру репродуктивної та перинатальної медицини та Національному інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова.

Читати повністю
Юрій Єриняк: Благодійний фонд "Хартс" продовжує новорічний марафон добрих справ.
12.01.2015

Новорічні та Різдвяні свята - це чудовий привід подарувати тепло, піклування та любов не тільки рідним та близьким, друзям, колегам, але й тим, хто не отримує підтримки теплого та міцного плеча.

Читати повністю
Благодійний фонд "Хартс" взяв під свою опіку безхаченків
07.01.2015

З надією, вдячністю та теплом зустрічають у всьому світі велике свято Різдва Христова. Духовна основа цього свята означає дарування, віру, чудо, новий початок. З Різдвом пов'язано багато чудових традицій - не тільки вітати один одного, але й не залишати у ці дні тих, кому зараз складно у житті. І однією з таких милосердних традицій по праву вважають благодійні обіди для безхаченків. 

Читати повністю
Різдво з благодійним фондом "Хартс" Юрія Єриняка
07.01.2015

   Традиції повинні жити. Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка вирішив зробити для дітей свято на Різдво. Разом з Київською службою з питань родини, дітей та молоді у залі Київської міської ради, відбулась "Різдвяна ялинка" для дітей із родин, які опинились у складних життевих ситуаціях, дітей з інвалідністю, з прийомних родин, зон АТО, дитячих будинків, малозабезпечених та багатодітних родин.   

Читати повністю

Коментарі

Ваше ім'я:
e-mail:
Коментар:
Перевірочний код:
Повторіть:
Відправити
Яна 18.01.2019

Мы многодедная семья очень нуждаемся в помощи!!! Прошу помогите не остаться на улице

Людмила 03.02.2016

Доброго дня. Як можна прийняти участь у благодійній діяльності Вашого фонду?

Лайма 26.03.2015

Дуже хочу допомогати Вам в подальшому!!