Вхід

Ввійти
Ru En Ua
Реєстрація Ввійти

Юрій Єриняк: Благодійний фонд "Хартс" продовжує новорічний марафон добрих справ.

Новорічні та Різдвяні свята - це чудовий привід подарувати тепло, піклування та любов не тільки рідним та близьким, друзям, колегам, але й тим, хто не отримує підтримку теплого та міцного рідного плеча.

Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка продовжує новорічні дива для маленьких українців. На Різдво, разом з Київською міською службою з питань сім'ї, дітей та молоді у колонному залі Київської міської ради відбулась "Різдвяна ялинка" для дітей із родин, які опинились у складному становищі, дітей з інвалідністю, з прийомних родин, зон АТО, дитячих будинків сімейного типу,малозабеспечених та багатодітних родин.

Маленьких гостей свята привітав меценат та засновник фонду Юрій Єриняк: "Від всього серця бажаю Вам у цей Новий Рік добра та Божої підтримки. Ми у благодійному фонді "Хартс" прагнемо завдяки таким по-сімейному теплим святам зародити у серцях дітей відчуття підтримки та любові. Щоб діти в Новий рік увійшли з повними радості серцями"

У Різдвяні дні у Київській мерії в продовженні комплекса благодійних святкових заходів, які організовує Фонд, відбулось веселе та яскраве дійство. Подія розпочалась казковим спектаклем. Дітей чекали подарунки та святковий настрій. На святковому спектаклі "Мрії здійснюються", який поставили діти-актори, побувало бильше трьохсот дітлахів.

Крім того, у ці різдвяні дні Фонд "Хартс" отримав справжне благословення дітям, отримав у подарунок ікону Благословення Дітей.

Благодійний Фонд "Хартс" Юрія Єриняка дякує усіх друзів, які долучились до організації свят для дітей.

 

Новогодний марафон

 

 

Коментарі

Ваше ім'я:
e-mail:
Коментар:
Перевірочний код:
Повторіть:
Відправити

Схожі новини

Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка підтримає дитячі будинки та медичні центри

Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка отримав від Сергія Шелудченкова копії нашої ікони Благословення Дітей для передачі їх дитячим будинкам та медичним центрам.

 

Читати повністю