Вхід

Ввійти
Ru En Ua
Реєстрація Ввійти

Юрій Єриняк :" Кожен може стати Святим Миколаєм."

Кажуть, що дитинство закінчується тоді, коли перестаєш вірити у Діда Мороза. Але є діти, які з дитинства знають: Діда Мороза не існує, бо він ніколи не приходив до них. Фонд "Хартс" вирішив це виправити.

Мова йде про так званих " нічийних" дітей. Тих, у кого по різним причинам, не має батьків. Чи тим, у кого вони формально є, но їм не має до них діла. Сирітсво при живих батьках - дуже поширене явище в Україні. За останніми статистичними показниками, у майже 80% дітей-сиріт є батько чи мати.

У благодійному фонді Юрія Єриняка "Хартс" взяли на озброєння постулат: чужих дітей не буває. Співробітники Фонду постійно патронують дитячі будинки, привозять діткам подарунки, спілкуються з ними. Та точно знають: незалежно від того, у якій родині виховуються малеча, є в них батьки та наскільки вони кохані, усі вони бажають свята. Та задача співробітників Фонду організувати це свято.

 

Юрий Ериняк

Тим паче, що напередодні Нового Року привидів дуже багато. Один з них - традиційне свято - День Святого Миколая. У цей день Фонд "Хартс" разом з Київською міською адміністрацією організували справжній фестиваль задоволення для трьохсот сиріт з різних районів столиці. Діти гарно повеселились: тут і перегляд мультику в одному з київських кінотеатрів, аніматори, солодощі та подарунки. Та справжній Дід Мороз.

"В нас тут різні дітки. І переселенці, і вихованці дитячих будинків і будинків сімейного типу, і позбавлених батьківської опіки. Ми вирішили подарувати їм добрий настрій. Вони не завжди отримують батьківську турботу та ласку. Але, як і звичайні діти, вони теж потребують новорічних див", - говорить директор фонду Марина Паніна.

Після перегляду мультика у форматі 3D перед дітками з'явився Дід Мороз. Декілька веселих конкурсів, багато подарунків і в залі не має сумного обличчя. Малюки хоча б на час забули про всі свої негаразди та повністю опинились в атмосфері свята.

"Мені дуже сподобався мультик, цікавий", - говорить один з хлопців 10 років.

" А мені - більше подарунки та конкурси. Діда Мороза за бороду смикала - не відривається. Отже, справжня", - дуже серйозно говорить шестирічна дівчинка.

"Сюрпризів було багато. Навіть на подарунку було написано - всередені сюрприз. А я обожнюю сюрпризи", - розповіла одна з дівчаток.

Святкування Дня Святого Миколая - це лише перший етап святкових заходів, які Фонд "Хартс" Юрія Єриняка готує для дітей, які позбавлені батьківської опіки.

"Ми вже розробили святкову програму для проведення Нового Року та Різдва. Сценарій свят продумується дуже детально. Адже, нам важливо порадувати дітей, у житті яких, на жаль, не так багато радості", - говорить засновник Фонду Юрій Єриняк.

На його думку, сьогоднішня ситуація в країні - добрий тест для людей на здатність співчувати, допомагати ближньому.

"Зараз, коли в Україні стільки горя, нікто не може залишатись байдужим. Особливо дитячі позбавлення. Більш за все страдають саме діти, навіть, якщо вони про це не говорять. Багато дітей, на долю яких випали страшні випробування, припинили сміятися. І наш Фонд робить все, щоб повернути сміх у дитячі серця. Тому, коли ми бачемо, як на обличчях малюків з'являються посмішки, то розуміємо: ми працюємо не дарма", - заявляє Юрій Єриняк.

Меценат пропонує небайдужим українцям послідувати його прикладу та долучитися до акції "Кожен може стати Святим Миколаєм". За словами Юрія Єриняка, у звичайних благополучних родинах роль Святого Миколая та Діда Мороза, який приносить подарунки, виконують батьки. Тому діти завжди знають, що знайдуть під подушками бажаний подарунок.

"Але дітки, які виховувались у дитячих будинках, теж чекають новорічних свят та подарунків. А, отже, наша задача - не тільки нашого Фонду, але й всіх, хто може і бажає допомогти - організувати для таких дітей справжне свято. Вони, як нікто,заслуговують його", - резюмував Юрій Єриняк

 

 

Коментарі

Ваше ім'я:
e-mail:
Коментар:
Перевірочний код:
Повторіть:
Відправити

Схожі новини

Квіти життя. Подія у КМДА

Традиції повинни жити. І через пару тисяч років є люди, які допомагають діткам в ці святкові дні. Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка вирішив зробити свято на Різдво. 

Читати повністю