Вхід

Ввійти
Ru En Ua
Реєстрація Ввійти

Благодійний фонд "Хартс" взяв під свою опіку безхаченків

З надією, вдячністю та теплом зустрічають у всьому світі велике свято Різдва Христова. Духовна основа цього свята означає дарування, віру, диво, новий початок. З Різдвом пов'язано багато чудових традицій - не тільки вітати один одного, але й не залишати у ці дні тих, кому зараз складно у житті. І однією з таких милосердних традицій по праву вважають благодійні обіди для безхаченків. 

7 січня 2015 року Благодійний Фонд "Хартс" Юрія Єриняка разом з Громадою Святого Егідія взяли під свій патронат проведення благодійних обідів для знедоленних людей. Такі обіди у свято Різдва Христова відбулись у галереї "Соборна" при храмі Усіх Святих та Києво-Могилянській Академії у столиці України.

За святковим столом у теплій по-християнські сімейній атмосфері зібрались безхаченки та літні люди. Свято пройшло як справжне торжество - зі свічками, традиційними стравами, привітаннями, музикою.

Ідея свята - не просто нагодувати голодних та зігріти замерзших, але, завдяки спілкуванню, дружбі та теплу домашньої атмосфери допомогти потребуючим отримати почуття сімейного затишку, та усім разом задати на Новий рік атмосферу справедливості та добра

Засновник Благодійного Фонду "Хартс", меценат Юрій Григорович Єриняк зауважив, що своєю діяльністю Фонд прагне привернути увагу до гострих соціальних проблем у нашому суспільстві: "Необхідно показати приклад людям, що допомагати потрібно, це зовсім не складно. Різдвяний обід - це велике свято, яким ми зустрічаємо народження Ісуса, ця трапеза об'єднує та дає надію, приносить радість".

Важливою частиною діяльності суспільства - є допомога безхаченкам та всім, хто змушений просити милостиню на вулицях міст. Благодійні обіди стають знаком надії побудувати суспільство, де слова "солідарність та дружба" отримують свій справжній сенс. Людяний, гуманний підхід самі по собі є великою допомогою бідним людям.

Дружня атмосфера свята, спілкування приносить тепло, якого всім буде достатньо на цілий рік, та повертає мир у наші сердця.

Як говорить засновник Фонду "Хартс" Юрій Єриняк, будь-яке благодийний захід повинен мати духовну основу, щоб виховувати в людях не просто користувачів, а особистостей, здатних творити добро. Мета Фонда Хартс - забеспечити ефективне партнертсво суспільства, бізнеса, держави для вирішення проблем знедоленних людей.

Організатори дякують всім, хто брав участь у організації різдвяної акції - ділом, словом, помислом, молитвою. 

Коментарі

Ваше ім'я:
e-mail:
Коментар:
Перевірочний код:
Повторіть:
Відправити

Схожі новини

Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка підтримає дитячі будинки та медичні центри

Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка отримав від Сергія Шелудченкова копії нашої ікони Благословення Дітей для передачі їх дитячим будинкам та медичним центрам.

 

Читати повністю