Вхід

Ввійти
Ru En Ua
Реєстрація Ввійти

Квіти життя. Подія у КМДА

Різдво - найтрадиційніший з християнських свят.

"Пішов також і Йосиф з Марією, зарученою йому жінкою, яка була вагітна. Коли ж вони були там, прийшов час народжувати їй. І народила вона сина - першого свого, сповила його, та поклала у ясла"

Традиції повинні жити. І через пару тисяч років - є люди, які допомагають діткам у ці святкові дні. Благодійний Фонд Юрія Єриняка вирішив зробити для діток свято на Різдво. Разом з Київською службою з питань сім'ї, дітей та молоді у залі Київської міської ради відбулась "Різдвяна ялинка" для дітей з родин, які опинились у складних життевих ситуаціях, діток з інвалідністю, з прийомних родин, зон АТО, дитячих будинків, малозабеспечених та багатодітних родин.

    Маленьких гостей свята привітав засновник Фонду "Хартс" Юрій Єриняк:

"Від всього сердця бажаю Вам у цей Новий Рік добра та Божої підтримки. Ми у Благодійному Фонді "Хартс" прагнемо, завдяки таким по-сімейному теплим святам, поселити у сердцях дітей відчуття підтримки та любові. Щоб діти у Новий Рік увійшли з повними радості сердцями."

 

Юрий Ериняк

 

Коментарі

Ваше ім'я:
e-mail:
Коментар:
Перевірочний код:
Повторіть:
Відправити
Лайма 24.03.2015

Чудове свято! Дякуємо!


Схожі новини

Благодійний фонд "Хартс" запросив сиріт до столичного кінотеатру

Благодійний фонд "Хартс" запросив сиріт до столичного кінотеатру в передноворічні свята.

Читати повністю
Юрій Єриняк :" Кожен може стати Святим Миколаєм."

Кажуть, що дитинство закінчується тоді, коли перестаєшь вірити у Діда Мороза. Але є діти, які з дитинства знають: Діда Мороза не існує, бо він ніколи не приходив до них. Благодійний Фонд "Хартс" вирішив це виправити. 

Читати повністю