Вхід

Ввійти
Ru En Ua
Реєстрація Ввійти

Благодійний фонд "Хартс" запросив сиріт до столичного кінотеатру

У передноворічні свята усі діти чекають на диво, загадують бажання та вірять в їх здійснення. Особливо потребують уваги ті діти, які обділені чи позбавлені батьківської уваги.

Благодійний Фонд "Хартс" Юрія Єриняка підготував святкові заходи для маленьких українців. Близько 300 українських сиріт отримали подарунки від Святого Миколая.

Акція, яка відбулась 21 грудня у Київі, є частиною цілого комплексу благодійних Різдвяних заходів, які організує в цьому році фонд "Хартс" Юрія Єриняка.

Сьогодні фонд запросив дітей з дитячих домів у столичний кінотеатр. Діти, які позбавлені батькивського піклування та любові, опинились у новорічній казці. Діткам подарували свято - солодощі, подарунки та у компанії Діда Мороза подивились мультик.

Засновник фонду Юрій Єриняк впевнений, що кожен у нашій країні може стати Святим Миколаєм. У країні, де сьогодні стільки проблем, стільки знедолених, сиріт та бідних, будь-який бажаючий може зробити щось добре для самотніх людей, особливо для дітей.

"Почуття, що ти можеш дати дитині хоча б декілька хвилин радості, говорить засновник фонду "Хартс", - допомагає жити та долати труднощі, перж за все тому, хто робить добрі справи"

Юрій Єриняк запрошує усіх небайдужих долучитися до акцій фонда "Хартс" та провести всеукраїнську акцію "Кожен може стати Святим Миколаєм". У кожній родині роль Миколая виконують люблячі батьки, які дарують щось своїм малечам. Вихованці дитячих будинків та інтернатів також чекають новорічного дива та уваги від сторонніх людей.

Благодійний фонд "Хартс" висловлює велику подяку Всім, хто приймав участь у цій акції

Коментарі

Ваше ім'я:
e-mail:
Коментар:
Перевірочний код:
Повторіть:
Відправити

Схожі новини

Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка разом з Волинським обласним благодійним фондом "Європейський Вектор" надали благодійну допомогу двом медичним центрам

Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка разом з Волинським обласним благодійним фондом "Європейський Вектор" надали благодійну допомогу двом медичним закладам м.Києва: Київському міському центру репродуктивної та перинатальної медицини та Національному інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова.

Читати повністю
Квіти життя. Подія у КМДА

Традиції повинни жити. І через пару тисяч років є люди, які допомагають діткам в ці святкові дні. Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка вирішив зробити свято на Різдво. 

Читати повністю