Вхід

Ввійти
Ru En Ua
Реєстрація Ввійти

Засновник фонду

Юрій Єриняк

Я знаю, коли в тебе росте достаток, дуже важливо не забувати про Божі заповіді, мене цьому вчила моя мама. Я можу сказати тільки одне: чим більше віддаєшь, тим більше до тебе повертається

детальніше

Директор фонду

Марина Єриняк
 

Мета нашого Фонду показати своїм прикладом, що допомагати - це просто, приймати участь у благочинності - це природньо.

детальніше

Відео

Фото

Підписатися на розсилку


Підпишіться на розсилку
і Ви завжди будете в курсі
останніх подій нашого Фонду

Поділитися с друзями

Допомога

 • Наша команда працює кожен день, щоб допомогти тим, хто цього потребує.

   

   

   

   

   

 • Друзі! На наступному тижні наша команда планує завітати до Святошинського дитячого будинку-інтернат, м. Київ з подарунками! У цьому закладі на повному державному забеспеченні перебуває 160 вихованців, це діти-інваліди, інваліди І-ІІ груп, серед них діти сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених сімей. 

   

 • Друзі, просимо Вас про допомогу Плисківському дитячому будинку-інтернат ІІІ профіля ( с. Плисків, Вінницька область). Там мешкають діти з глибокою та важкою розумовою відсталістю, які можуть самостійно пересуватись, але не можуть самостійно обслуговувати себе.

   

 • 7 січня Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка, разом з Громадою Святого Єгідія, проведе Різдвяний обід для безхаченків, який відбудеться у Галереї " Соборна"

   

 • Благодійний фонд "Хартс" Юрія Єриняка продовжує новорічні дива для маленьких українців. На Різдво, разом з Київською міською службою з питань родини, дітей та молоді, у колонному залі Київської міської ради відбудеться "Різдвяна ялинка" для дітей із сімей, які опинились у складних жіттевих сітуаціях, дітей з інвалідністю, з прийомних родин, з зони АТО, дитячих будинків сімейного типу, малозабезпеченних та багатодітних родин.

 • 21 грудня 2014 року кінотеатр Україна віддадуть сиротам